Streetview Kilderseweg 22 Doetinchem

Kilderseweg 22, 7007 GK Doetinchem

202 m² Bouwjaar 1922

Kilderseweg 22 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 1230 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
1230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kilderseweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Doetinchem

715 Inwoners
375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
379 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Kleurrijke buurt
59% Koopwoningen
3.173 Inwoners per km²

Locatie van Kilderseweg 22

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Kilderseweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kilderseweg 22?

De gemiddelde woningwaarde in Kleurrijke buurt is €300.000. Dat komt neer op circa €1.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kilderseweg 22 zich tot de wijk Kleurrijke buurt?

Kilderseweg 22 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Kleurrijke buurt. De buurt telt 379 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kilderseweg 22?

Kilderseweg 22 is een woonhuis in Kleurrijke buurt, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kilderseweg 22 vergeleken met de buurt?

Kilderseweg 22 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1230 m². In Kleurrijke buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kleurrijke buurt?

De wijk Kleurrijke buurt in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurrijke buurt?

Vanuit Kilderseweg 22 in Kleurrijke buurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kleurrijke buurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kilderseweg 22: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kleurrijke buurt?

Recreatie nabij Kleurrijke buurt: restaurant (1 km), cafe (2.7 km).