Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 293 m²
- Perceeloppervlakte
- 1105 m²
- Inhoud
- 1019 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Bosstraat 35 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m², een perceel van 1105 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosstraat 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Bosstraat 35 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Romantische buurt - zuid is €378.000. Dat komt neer op circa €1.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosstraat 35 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Romantische buurt - zuid. De buurt telt 326 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².
Bosstraat 35 is een woonhuis in Romantische buurt - zuid, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Bosstraat 35 heeft 293 m² woonoppervlakte en 1019 m³ inhoud. Het perceel is 1105 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Romantische buurt - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bosstraat 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bosstraat 35 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Romantische buurt - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Bosstraat 35 in Romantische buurt - zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bosstraat 35: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3 km.