Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1783
- Woonoppervlakte
- 217 m²
Wehlseweg 40 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1783. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wehlseweg 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Romantische buurt - noord is €340.000. Dat komt neer op circa €1.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWehlseweg 40 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Romantische buurt - noord. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.814 inwoners per km².
Wehlseweg 40 is een woonhuis in Romantische buurt - noord, gebouwd in 1783 (243 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wehlseweg 40 heeft 217 m² woonoppervlakte. In Romantische buurt - noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Romantische buurt - noord in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Wehlseweg 40 in Romantische buurt - noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wehlseweg 40: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Romantische buurt - noord: restaurant (0.8 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Wehlseweg 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Romantische buurt - noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1783, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.