Streetview Vancouverstraat 22 Doetinchem

Vancouverstraat 22, 7007 GB Doetinchem

178 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Vancouverstraat 22 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 772 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
772 m²
Inhoud
730 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vancouverstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vancouverstraat 22

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

700 Inwoners
355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
335 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Hoop - zuid
19% Koopwoningen
3.116 Inwoners per km²

Locatie van Vancouverstraat 22

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Vancouverstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Vancouverstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoop - zuid is €228.000. Dat komt neer op circa €1.281 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vancouverstraat 22 zich tot de wijk De Hoop - zuid?

Vancouverstraat 22 is een woonhuis van 178 m² in de wijk De Hoop - zuid. De buurt telt 335 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vancouverstraat 22?

Vancouverstraat 22 is een woonhuis in De Hoop - zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vancouverstraat 22 vergeleken met de buurt?

Vancouverstraat 22 heeft 178 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Het perceel is 772 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Hoop - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vancouverstraat 22 en wat betekent dat?

Vancouverstraat 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vancouverstraat 22?

Vancouverstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Hoop - zuid?

De wijk De Hoop - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoop - zuid?

Vanuit Vancouverstraat 22 in De Hoop - zuid bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.