Eengezinswoning, tussenwoning Katjesbos 42 Doetinchem

Katjesbos 42, 7007 DG Doetinchem

132 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Katjesbos 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Katjesbos 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katjesbos 42

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
63.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
69.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.9%
CO₂-emissie
13.46 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1395 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
500 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Wijnbergen - Het Westen
68% Koopwoningen
5.779 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Katjesbos 42

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Katjesbos 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Katjesbos 42?

De prijsindicatie voor Katjesbos 42 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijnbergen - Het Westen is €394.000. Dat komt neer op circa €2.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katjesbos 42 zich tot de wijk Wijnbergen - Het Westen?

Katjesbos 42 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Wijnbergen - Het Westen. De buurt telt 500 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katjesbos 42?

Katjesbos 42 is een eengezinswoning, tussenwoning in Wijnbergen - Het Westen, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Katjesbos 42 vergeleken met de buurt?

Katjesbos 42 heeft 132 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Wijnbergen - Het Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katjesbos 42 en wat betekent dat?

Katjesbos 42 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-11-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katjesbos 42?

Katjesbos 42 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Wijnbergen - Het Westen?

De wijk Wijnbergen - Het Westen in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijnbergen - Het Westen?

Vanuit Katjesbos 42 in Wijnbergen - Het Westen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.