Streetview Doetinchemseweg 26 Doetinchem

Doetinchemseweg 26, 7007 CC Doetinchem

177 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Doetinchemseweg 26 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 727 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
727 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Doetinchemseweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doetinchemseweg 26

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

120 Inwoners
40 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
45 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Wijnbergen - De Kwekerij
98% Koopwoningen
518 Inwoners per km²

Locatie van Doetinchemseweg 26

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Doetinchemseweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Doetinchemseweg 26?

De prijsindicatie voor Doetinchemseweg 26 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijnbergen - De Kwekerij is €507.000. Dat komt neer op circa €2.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doetinchemseweg 26 zich tot de wijk Wijnbergen - De Kwekerij?

Doetinchemseweg 26 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Wijnbergen - De Kwekerij. De buurt telt 45 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 518 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doetinchemseweg 26?

Doetinchemseweg 26 is een woonhuis in Wijnbergen - De Kwekerij, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Doetinchemseweg 26 vergeleken met de buurt?

Doetinchemseweg 26 heeft 177 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 727 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Wijnbergen - De Kwekerij ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doetinchemseweg 26 en wat betekent dat?

Doetinchemseweg 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doetinchemseweg 26?

Doetinchemseweg 26 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wijnbergen - De Kwekerij?

De wijk Wijnbergen - De Kwekerij in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijnbergen - De Kwekerij?

Vanuit Doetinchemseweg 26 in Wijnbergen - De Kwekerij bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.