Eengezinswoning, hoekwoning Torontostraat 36 Doetinchem

Torontostraat 36, 7007 BM Doetinchem

122 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Torontostraat 36 is een eengezinswoning, hoekwoning in Doetinchem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 226 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Torontostraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torontostraat 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

700 Inwoners
355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
335 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Hoop - zuid
19% Koopwoningen
3.116 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Torontostraat 36

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Torontostraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Torontostraat 36?

De prijsindicatie voor Torontostraat 36 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoop - zuid is €228.000. Dat komt neer op circa €1.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torontostraat 36 zich tot de wijk De Hoop - zuid?

Torontostraat 36 is een eengezinswoning, hoekwoning van 122 m² in de wijk De Hoop - zuid. De buurt telt 335 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torontostraat 36?

Torontostraat 36 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Hoop - zuid, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Torontostraat 36 vergeleken met de buurt?

Torontostraat 36 heeft 122 m² woonoppervlakte. Het perceel is 226 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Hoop - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torontostraat 36 en wat betekent dat?

Torontostraat 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Torontostraat 36?

Torontostraat 36 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Hoop - zuid?

De wijk De Hoop - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoop - zuid?

Vanuit Torontostraat 36 in De Hoop - zuid bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.