Streetview Kolonel Wilsonstraat 49 Doetinchem

Kolonel Wilsonstraat 49, 7007 AV Doetinchem

65 m² Bouwjaar 1952 Label C

Kolonel Wilsonstraat 49 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en een perceel van 142 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
142 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kolonel Wilsonstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kolonel Wilsonstraat 49

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

700 Inwoners
355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
335 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Hoop - zuid
19% Koopwoningen
3.116 Inwoners per km²

Locatie van Kolonel Wilsonstraat 49

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Kolonel Wilsonstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Kolonel Wilsonstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoop - zuid is €228.000. Dat komt neer op circa €3.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kolonel Wilsonstraat 49 zich tot de wijk De Hoop - zuid?

Kolonel Wilsonstraat 49 is een woonhuis van 65 m² in de wijk De Hoop - zuid. De buurt telt 335 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kolonel Wilsonstraat 49?

Kolonel Wilsonstraat 49 is een woonhuis in De Hoop - zuid, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kolonel Wilsonstraat 49 vergeleken met de buurt?

Kolonel Wilsonstraat 49 heeft 65 m² woonoppervlakte. Het perceel is 142 m². In De Hoop - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kolonel Wilsonstraat 49 en wat betekent dat?

Kolonel Wilsonstraat 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Hoop - zuid?

De wijk De Hoop - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoop - zuid?

Vanuit Kolonel Wilsonstraat 49 in De Hoop - zuid bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hoop - zuid?