Streetview Alsemveld 26 Doetinchem

Alsemveld 26, 7006 TC Doetinchem

200 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Alsemveld 26 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 525 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Alsemveld 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alsemveld 26

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1860 Inwoners
785 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
793 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde De Huet - fase 6 + 7
80% Koopwoningen
2.708 Inwoners per km²

Locatie van Alsemveld 26

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Alsemveld 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Alsemveld 26?

De gemiddelde woningwaarde in De Huet - fase 6 + 7 is €333.000. Dat komt neer op circa €1.665 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alsemveld 26 zich tot de wijk De Huet - fase 6 + 7?

Alsemveld 26 is een woonhuis van 200 m² in de wijk De Huet - fase 6 + 7. De buurt telt 793 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alsemveld 26?

Alsemveld 26 is een woonhuis in De Huet - fase 6 + 7, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Alsemveld 26 vergeleken met de buurt?

Alsemveld 26 heeft 200 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Huet - fase 6 + 7 ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alsemveld 26 en wat betekent dat?

Alsemveld 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alsemveld 26?

Alsemveld 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Huet - fase 6 + 7?

De wijk De Huet - fase 6 + 7 in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Huet - fase 6 + 7?

Vanuit Alsemveld 26 in De Huet - fase 6 + 7 bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.