Streetview Tijmveld 28 Doetinchem

Tijmveld 28, 7006 ST Doetinchem

45 m² Bouwjaar 1993 Label C

Tijmveld 28 is een appartement in Doetinchem, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tijmveld 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tijmveld 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1860 Inwoners
785 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
793 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde De Huet - fase 6 + 7
80% Koopwoningen
2.708 Inwoners per km²

Locatie van Tijmveld 28

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Tijmveld 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Tijmveld 28?

De gemiddelde woningwaarde in De Huet - fase 6 + 7 is €333.000. Dat komt neer op circa €7.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tijmveld 28 zich tot de wijk De Huet - fase 6 + 7?

Tijmveld 28 is een appartement van 45 m² in de wijk De Huet - fase 6 + 7. De buurt telt 793 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tijmveld 28?

Tijmveld 28 is een appartement in De Huet - fase 6 + 7, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tijmveld 28 vergeleken met de buurt?

Tijmveld 28 heeft 45 m² woonoppervlakte. In De Huet - fase 6 + 7 ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tijmveld 28 en wat betekent dat?

Tijmveld 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Huet - fase 6 + 7?

De wijk De Huet - fase 6 + 7 in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Huet - fase 6 + 7?

Vanuit Tijmveld 28 in De Huet - fase 6 + 7 bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Huet - fase 6 + 7?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tijmveld 28: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3 km.