2-onder-1-kapwoning Sikkeldreef 225 Doetinchem

Sikkeldreef 225, 7006 KW Doetinchem

187 m² Bouwjaar 1983 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Sikkeldreef 225 is een 2-onder-1-kapwoning in Doetinchem, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 394 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
394 m²
Inhoud
671 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Sikkeldreef 225

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sikkeldreef 225

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.8%
CO₂-emissie
29.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Doetinchem

2120 Inwoners
920 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
919 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde De Huet - fase 5
69% Koopwoningen
5.749 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sikkeldreef 225

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Sikkeldreef 225

Wat is de geschatte woningwaarde van Sikkeldreef 225?

De prijsindicatie voor Sikkeldreef 225 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in De Huet - fase 5 is €260.000. Dat komt neer op circa €1.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sikkeldreef 225 zich tot de wijk De Huet - fase 5?

Sikkeldreef 225 is een 2-onder-1-kapwoning van 187 m² in de wijk De Huet - fase 5. De buurt telt 919 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.749 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sikkeldreef 225?

Sikkeldreef 225 is een 2-onder-1-kapwoning in De Huet - fase 5, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sikkeldreef 225 vergeleken met de buurt?

Sikkeldreef 225 heeft 187 m² woonoppervlakte en 671 m³ inhoud. Het perceel is 394 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Huet - fase 5 ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sikkeldreef 225 en wat betekent dat?

Sikkeldreef 225 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sikkeldreef 225?

Sikkeldreef 225 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Huet - fase 5?

De wijk De Huet - fase 5 in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Huet - fase 5?

Vanuit Sikkeldreef 225 in De Huet - fase 5 bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.