Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Inhoud
- 426 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Onstein 103 is een twee-onder-een-kapwoning in Doetinchem, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 187 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Onstein 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
1,3 kmTreinstation
1,4 kmSnelweg oprit
0,9 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1,7 kmZiekenhuis
3,4 kmRestaurant
1,5 kmCafé
2,9 kmBibliotheek
3,4 kmBioscoop
2,8 kmOnstein 103 ligt in de buurt De Huet - fase 2 in Doetinchem. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.760 inwoners en 793 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 74% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 309.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 1,3 km tot een huisarts.
Doetinchem · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Doetinchem · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Doetinchem · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Doetinchem · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Doetinchem · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Doetinchem · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Huet - fase 2 €309.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOnstein 103 is een twee-onder-een-kapwoning van 128 m² in de CBS-buurt De Huet - fase 2. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 793 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.786 inwoners per km².
Onstein 103 is een twee-onder-een-kapwoning in De Huet - fase 2, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Onstein 103 heeft 128 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Huet - fase 2 €309.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Huet - fase 2 in Doetinchem (Gelderland) 1.760 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €309.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Huet - fase 2 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 1,3 km tot een huisarts, 1,4 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Huet - fase 2 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een ziekenhuis, 1,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Huet - fase 2 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een restaurant, 2,9 km tot een café.
Een woningrapport voor Onstein 103 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Huet - fase 2. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1986, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Doetinchem presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.