Tussenwoning Wildenborch 93 Doetinchem

Wildenborch 93, 7006 HL Doetinchem

104 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Wildenborch 93 is een tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 176 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wildenborch 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wildenborch 93

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1820 Inwoners
795 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde De Huet - fase 2
72% Koopwoningen
4.944 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wildenborch 93

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Wildenborch 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Wildenborch 93?

De prijsindicatie voor Wildenborch 93 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in De Huet - fase 2 is €287.000. Dat komt neer op circa €2.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wildenborch 93 zich tot de wijk De Huet - fase 2?

Wildenborch 93 is een tussenwoning van 104 m² in de wijk De Huet - fase 2. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.944 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wildenborch 93?

Wildenborch 93 is een tussenwoning in De Huet - fase 2, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wildenborch 93 vergeleken met de buurt?

Wildenborch 93 heeft 104 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Huet - fase 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wildenborch 93 en wat betekent dat?

Wildenborch 93 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-06-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wildenborch 93?

Wildenborch 93 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Huet - fase 2?

De wijk De Huet - fase 2 in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Huet - fase 2?

Vanuit Wildenborch 93 in De Huet - fase 2 bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.