Tussenwoning Nonnenmate 46 Doetinchem

Nonnenmate 46, 7006 CR Doetinchem

99 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Nonnenmate 46 is een tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 174 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nonnenmate 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nonnenmate 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.6%
CO₂-emissie
22.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1890 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
916 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Huet - fase 1 + 3
52% Koopwoningen
4.845 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nonnenmate 46

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Nonnenmate 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Nonnenmate 46?

De prijsindicatie voor Nonnenmate 46 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Huet - fase 1 + 3 is €247.000. Dat komt neer op circa €2.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nonnenmate 46 zich tot de wijk De Huet - fase 1 + 3?

Nonnenmate 46 is een tussenwoning van 99 m² in de wijk De Huet - fase 1 + 3. De buurt telt 916 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nonnenmate 46?

Nonnenmate 46 is een tussenwoning in De Huet - fase 1 + 3, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nonnenmate 46 vergeleken met de buurt?

Nonnenmate 46 heeft 99 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Huet - fase 1 + 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nonnenmate 46 en wat betekent dat?

Nonnenmate 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nonnenmate 46?

Nonnenmate 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Huet - fase 1 + 3?

De wijk De Huet - fase 1 + 3 in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Huet - fase 1 + 3?

Vanuit Nonnenmate 46 in De Huet - fase 1 + 3 bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.