Hoekwoning Koemate 128 Doetinchem

Koemate 128, 7006 CL Doetinchem

135 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Koemate 128 is een hoekwoning in Doetinchem, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koemate 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koemate 128

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
140.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
31.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1890 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
916 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde De Huet - fase 1 + 3
52% Koopwoningen
4.845 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koemate 128

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Koemate 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Koemate 128?

De prijsindicatie voor Koemate 128 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in De Huet - fase 1 + 3 is €247.000. Dat komt neer op circa €1.830 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koemate 128 zich tot de wijk De Huet - fase 1 + 3?

Koemate 128 is een hoekwoning van 135 m² in de wijk De Huet - fase 1 + 3. De buurt telt 916 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koemate 128?

Koemate 128 is een hoekwoning in De Huet - fase 1 + 3, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koemate 128 vergeleken met de buurt?

Koemate 128 heeft 135 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Huet - fase 1 + 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koemate 128 en wat betekent dat?

Koemate 128 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koemate 128?

Koemate 128 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in De Huet - fase 1 + 3?

De wijk De Huet - fase 1 + 3 in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Huet - fase 1 + 3?

Vanuit Koemate 128 in De Huet - fase 1 + 3 bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.