Streetview Fabriekstraat 19 Doetinchem

Fabriekstraat 19, 7005 AP Doetinchem

286 m² Bouwjaar 1970 9 kamers 5 slaapkamers Label A

Fabriekstraat 19 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m², een perceel van 1687 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
1687 m²
Inhoud
1880 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Fabriekstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fabriekstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Doetinchem

75 Inwoners
30 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
32 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Verheulsweide - zuid
69% Koopwoningen
54 Inwoners per km²

Locatie van Fabriekstraat 19

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Fabriekstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Fabriekstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Verheulsweide - zuid is €303.000. Dat komt neer op circa €1.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fabriekstraat 19 zich tot de wijk Verheulsweide - zuid?

Fabriekstraat 19 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Verheulsweide - zuid. De buurt telt 32 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 54 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fabriekstraat 19?

Fabriekstraat 19 is een woonhuis in Verheulsweide - zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fabriekstraat 19 vergeleken met de buurt?

Fabriekstraat 19 heeft 286 m² woonoppervlakte en 1880 m³ inhoud. Het perceel is 1687 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Verheulsweide - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fabriekstraat 19 en wat betekent dat?

Fabriekstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fabriekstraat 19?

Fabriekstraat 19 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verheulsweide - zuid?

De wijk Verheulsweide - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verheulsweide - zuid?

Vanuit Fabriekstraat 19 in Verheulsweide - zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.