Streetview Handelskade 148 Doetinchem

Handelskade 148, 7005 AL Doetinchem

168 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Handelskade 148 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
168 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Handelskade 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Handelskade 148

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.72
CO₂-emissie
3150.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

585 Inwoners
330 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
360 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Iseldoks
55% Koopwoningen
5.407 Inwoners per km²

Locatie van Handelskade 148

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Handelskade 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Handelskade 148?

De gemiddelde woningwaarde in Iseldoks is €319.000. Dat komt neer op circa €1.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Handelskade 148 zich tot de wijk Iseldoks?

Handelskade 148 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Iseldoks. De buurt telt 360 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Handelskade 148?

Handelskade 148 is een woonhuis in Iseldoks, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Handelskade 148 vergeleken met de buurt?

Handelskade 148 heeft 168 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Iseldoks ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Handelskade 148 en wat betekent dat?

Handelskade 148 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3150.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Handelskade 148?

Handelskade 148 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Iseldoks?

De wijk Iseldoks in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Iseldoks?

Vanuit Handelskade 148 in Iseldoks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Iseldoks?