Eengezinswoning, tussenwoning C Missetstraat 57 Doetinchem

C Missetstraat 57, 7005 AA Doetinchem

123 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

C Missetstraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor C Missetstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel C Missetstraat 57

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

585 Inwoners
330 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
360 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Iseldoks
55% Koopwoningen
5.407 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van C Missetstraat 57

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over C Missetstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van C Missetstraat 57?

De prijsindicatie voor C Missetstraat 57 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Iseldoks is €319.000. Dat komt neer op circa €2.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt C Missetstraat 57 zich tot de wijk Iseldoks?

C Missetstraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Iseldoks. De buurt telt 360 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op C Missetstraat 57?

C Missetstraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Iseldoks, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is C Missetstraat 57 vergeleken met de buurt?

C Missetstraat 57 heeft 123 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Iseldoks ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van C Missetstraat 57 en wat betekent dat?

C Missetstraat 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van C Missetstraat 57?

C Missetstraat 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Iseldoks?

De wijk Iseldoks in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Iseldoks?

Vanuit C Missetstraat 57 in Iseldoks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.