Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Inhoud
- 466 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Krophollerlaan 30 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krophollerlaan 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vijverberg is €567.000. Dat komt neer op circa €4.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrophollerlaan 30 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Vijverberg. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².
Krophollerlaan 30 is een woonhuis in Vijverberg, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Krophollerlaan 30 heeft 128 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vijverberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Krophollerlaan 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2301.75 kg/jaar.
Krophollerlaan 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vijverberg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Krophollerlaan 30 in Vijverberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krophollerlaan 30: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.