Tussenwoning Dudoklaan 38 Doetinchem

Dudoklaan 38, 7004 LB Doetinchem

123 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Dudoklaan 38 is een tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dudoklaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dudoklaan 38

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.64
CO₂-emissie
1965.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Doetinchem

790 Inwoners
290 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
278 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Vijverberg
85% Koopwoningen
2.252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dudoklaan 38

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Dudoklaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Dudoklaan 38?

De prijsindicatie voor Dudoklaan 38 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijverberg is €567.000. Dat komt neer op circa €4.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dudoklaan 38 zich tot de wijk Vijverberg?

Dudoklaan 38 is een tussenwoning van 123 m² in de wijk Vijverberg. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dudoklaan 38?

Dudoklaan 38 is een tussenwoning in Vijverberg, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dudoklaan 38 vergeleken met de buurt?

Dudoklaan 38 heeft 123 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Vijverberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dudoklaan 38 en wat betekent dat?

Dudoklaan 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1965.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dudoklaan 38?

Dudoklaan 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vijverberg?

De wijk Vijverberg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijverberg?

Vanuit Dudoklaan 38 in Vijverberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.