Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 279 m²
- Perceeloppervlakte
- 5972 m²
- Inhoud
- 1243 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Varsseveldseweg 282 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m², een perceel van 5972 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Varsseveldseweg 282
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
2.5 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - Nutselaer / Abdij is €532.000. Dat komt neer op circa €1.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVarsseveldseweg 282 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Buitengebied - Nutselaer / Abdij. De buurt telt 47 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 32 inwoners per km².
Varsseveldseweg 282 is een woonhuis in Buitengebied - Nutselaer / Abdij, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Varsseveldseweg 282 heeft 279 m² woonoppervlakte en 1243 m³ inhoud. Het perceel is 5972 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Buitengebied - Nutselaer / Abdij ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Varsseveldseweg 282 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Varsseveldseweg 282 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Buitengebied - Nutselaer / Abdij in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Varsseveldseweg 282 in Buitengebied - Nutselaer / Abdij bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.