Streetview Rietveldweg 4 Doetinchem

Rietveldweg 4, 7004 JG Doetinchem

251 m² Bouwjaar 1852 Label F

Rietveldweg 4 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1852. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 7355 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1852
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
7355 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rietveldweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietveldweg 4

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

5.6 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

285 Inwoners
115 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Buitengebied - Slangenburg
80% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Rietveldweg 4

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Rietveldweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietveldweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - Slangenburg is €429.000. Dat komt neer op circa €1.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietveldweg 4 zich tot de wijk Buitengebied - Slangenburg?

Rietveldweg 4 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Buitengebied - Slangenburg. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietveldweg 4?

Rietveldweg 4 is een woonhuis in Buitengebied - Slangenburg, gebouwd in 1852 (174 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rietveldweg 4 vergeleken met de buurt?

Rietveldweg 4 heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7355 m². In Buitengebied - Slangenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietveldweg 4 en wat betekent dat?

Rietveldweg 4 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-06-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied - Slangenburg?

De wijk Buitengebied - Slangenburg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied - Slangenburg?

Vanuit Rietveldweg 4 in Buitengebied - Slangenburg bereik je: supermarkt op 5.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.2 km.