Streetview IJzevoordseweg 32 Doetinchem

IJzevoordseweg 32, 7004 HX Doetinchem

269 m² Bouwjaar 1977 Label C

IJzevoordseweg 32 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 1570 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
1570 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor IJzevoordseweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJzevoordseweg 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.3%
CO₂-emissie
38.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

5.6 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

285 Inwoners
115 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Buitengebied - Slangenburg
80% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van IJzevoordseweg 32

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over IJzevoordseweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van IJzevoordseweg 32?

De prijsindicatie voor IJzevoordseweg 32 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - Slangenburg is €429.000. Dat komt neer op circa €1.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJzevoordseweg 32 zich tot de wijk Buitengebied - Slangenburg?

IJzevoordseweg 32 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Buitengebied - Slangenburg. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJzevoordseweg 32?

IJzevoordseweg 32 is een woonhuis in Buitengebied - Slangenburg, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJzevoordseweg 32 vergeleken met de buurt?

IJzevoordseweg 32 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1570 m². In Buitengebied - Slangenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJzevoordseweg 32 en wat betekent dat?

IJzevoordseweg 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied - Slangenburg?

De wijk Buitengebied - Slangenburg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied - Slangenburg?

Vanuit IJzevoordseweg 32 in Buitengebied - Slangenburg bereik je: supermarkt op 5.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.2 km.