Streetview IJzevoordseweg 30 Doetinchem

IJzevoordseweg 30, 7004 HX Doetinchem

214 m² Bouwjaar 1910 Label A+

IJzevoordseweg 30 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 2170 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
2170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor IJzevoordseweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJzevoordseweg 30

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
143.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.5%
CO₂-emissie
18.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

5.6 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

285 Inwoners
115 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Buitengebied - Slangenburg
80% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van IJzevoordseweg 30

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over IJzevoordseweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van IJzevoordseweg 30?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - Slangenburg is €429.000. Dat komt neer op circa €2.005 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJzevoordseweg 30 zich tot de wijk Buitengebied - Slangenburg?

IJzevoordseweg 30 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Buitengebied - Slangenburg. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJzevoordseweg 30?

IJzevoordseweg 30 is een woonhuis in Buitengebied - Slangenburg, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is IJzevoordseweg 30 vergeleken met de buurt?

IJzevoordseweg 30 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2170 m². In Buitengebied - Slangenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJzevoordseweg 30 en wat betekent dat?

IJzevoordseweg 30 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied - Slangenburg?

De wijk Buitengebied - Slangenburg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied - Slangenburg?

Vanuit IJzevoordseweg 30 in Buitengebied - Slangenburg bereik je: supermarkt op 5.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3.2 km.