Hoekwoning J F Kennedylaan 6 Doetinchem

J F Kennedylaan 6, 7003 DT Doetinchem

128 m² Bouwjaar 1904 7 kamers 5 slaapkamers Label D

J F Kennedylaan 6 is een hoekwoning in Doetinchem, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 310 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor J F Kennedylaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J F Kennedylaan 6

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.58 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Doetinchem

290 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
110 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Holterhoek
93% Koopwoningen
3.378 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J F Kennedylaan 6

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over J F Kennedylaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van J F Kennedylaan 6?

De prijsindicatie voor J F Kennedylaan 6 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Holterhoek is €432.000. Dat komt neer op circa €3.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J F Kennedylaan 6 zich tot de wijk Holterhoek?

J F Kennedylaan 6 is een hoekwoning van 128 m² in de wijk Holterhoek. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J F Kennedylaan 6?

J F Kennedylaan 6 is een hoekwoning in Holterhoek, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is J F Kennedylaan 6 vergeleken met de buurt?

J F Kennedylaan 6 heeft 128 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Holterhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J F Kennedylaan 6 en wat betekent dat?

J F Kennedylaan 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-10-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J F Kennedylaan 6?

J F Kennedylaan 6 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Holterhoek?

De wijk Holterhoek in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holterhoek?

Vanuit J F Kennedylaan 6 in Holterhoek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2 km.