Galerijflat (appartement) Dr Huber Noodtstraat 20 21 Doetinchem

Dr Huber Noodtstraat 20 21, 7001 DW Doetinchem

95 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Dr Huber Noodtstraat 20 21 is een galerijflat (appartement) in Doetinchem, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
292 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dr Huber Noodtstraat 20 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr Huber Noodtstraat 20 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.2 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1190 Inwoners
720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
768 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Stadscentrum - noord
38% Koopwoningen
5.611 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr Huber Noodtstraat 20 21

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Dr Huber Noodtstraat 20 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Huber Noodtstraat 20 21?

De prijsindicatie voor Dr Huber Noodtstraat 20 21 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadscentrum - noord is €225.000. Dat komt neer op circa €2.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Huber Noodtstraat 20 21 zich tot de wijk Stadscentrum - noord?

Dr Huber Noodtstraat 20 21 is een galerijflat (appartement) van 95 m² in de wijk Stadscentrum - noord. De buurt telt 768 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Huber Noodtstraat 20 21?

Dr Huber Noodtstraat 20 21 is een galerijflat (appartement) in Stadscentrum - noord, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dr Huber Noodtstraat 20 21 vergeleken met de buurt?

Dr Huber Noodtstraat 20 21 heeft 95 m² woonoppervlakte en 292 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Stadscentrum - noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr Huber Noodtstraat 20 21 en wat betekent dat?

Dr Huber Noodtstraat 20 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr Huber Noodtstraat 20 21?

Dr Huber Noodtstraat 20 21 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stadscentrum - noord?

De wijk Stadscentrum - noord in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadscentrum - noord?