Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 338 m²
Admiraal Helfrichlaan 76 is een woonhuis in Dieren, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 338 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal Helfrichlaan 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6.1 kmDe prijsindicatie voor Admiraal Helfrichlaan 76 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Dieren-West boven spoorlijn is €325.000. Dat komt neer op circa €1.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal Helfrichlaan 76 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Dieren-West boven spoorlijn. De buurt telt 2.000 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.178 inwoners per km².
Admiraal Helfrichlaan 76 is een woonhuis in Dieren-West boven spoorlijn, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Admiraal Helfrichlaan 76 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 338 m². In Dieren-West boven spoorlijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal Helfrichlaan 76 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Dieren-West boven spoorlijn in Dieren (Gelderland) kenmerkt zich door 4.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Admiraal Helfrichlaan 76 in Dieren-West boven spoorlijn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Admiraal Helfrichlaan 76: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.