Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 687 m²
- Inhoud
- 648 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Burg. Crommelinlaan 1 B is een woonhuis in Diepenveen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 687 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Crommelinlaan 1 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Diepenveen is €501.000. Dat komt neer op circa €2.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Crommelinlaan 1 B is een woonhuis van 197 m² in de wijk Dorp Diepenveen. De buurt telt 1.986 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 977 inwoners per km².
Burg. Crommelinlaan 1 B is een woonhuis in Dorp Diepenveen, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burg. Crommelinlaan 1 B heeft 197 m² woonoppervlakte en 648 m³ inhoud. Het perceel is 687 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dorp Diepenveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Crommelinlaan 1 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Burg. Crommelinlaan 1 B heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Dorp Diepenveen in Diepenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burg. Crommelinlaan 1 B in Dorp Diepenveen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Crommelinlaan 1 B: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.