Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Stijne van Sallandtstraat 42 Diepenveen

Stijne van Sallandtstraat 42, 7431 GS Diepenveen

154 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Stijne van Sallandtstraat 42 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Diepenveen, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 482 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
482 m²
Inhoud
651 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stijne van Sallandtstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stijne van Sallandtstraat 42

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (224.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Diepenveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Diepenveen

4640 Inwoners
1955 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1986 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Dorp Diepenveen
74% Koopwoningen
977 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stijne van Sallandtstraat 42

Vergelijkbare woningen in Diepenveen

Veelgestelde vragen over Stijne van Sallandtstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Stijne van Sallandtstraat 42?

De prijsindicatie voor Stijne van Sallandtstraat 42 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Diepenveen is €501.000. Dat komt neer op circa €3.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stijne van Sallandtstraat 42 zich tot de wijk Dorp Diepenveen?

Stijne van Sallandtstraat 42 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk Dorp Diepenveen. De buurt telt 1.986 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stijne van Sallandtstraat 42?

Stijne van Sallandtstraat 42 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Dorp Diepenveen, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stijne van Sallandtstraat 42 vergeleken met de buurt?

Stijne van Sallandtstraat 42 heeft 154 m² woonoppervlakte en 651 m³ inhoud. Het perceel is 482 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dorp Diepenveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stijne van Sallandtstraat 42 en wat betekent dat?

Stijne van Sallandtstraat 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stijne van Sallandtstraat 42?

Stijne van Sallandtstraat 42 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 224 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Diepenveen?

De wijk Dorp Diepenveen in Diepenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 4.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.