Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Inhoud
- 532 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Mariënburg 398 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 205 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €806.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mariënburg 398
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Plantage de Sniep Zuid is €806.000. Dat komt neer op circa €5.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMariënburg 398 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Plantage de Sniep Zuid. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.363 inwoners per km².
Mariënburg 398 is een woonhuis in Plantage de Sniep Zuid, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Mariënburg 398 heeft 140 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Plantage de Sniep Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €806.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mariënburg 398 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-03-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.33 kg/jaar.
Mariënburg 398 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Plantage de Sniep Zuid in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €806.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Mariënburg 398 in Plantage de Sniep Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.