Streetview Mariënburg 290 Diemen

Mariënburg 290, 1112 WM Diemen

135 m² Bouwjaar 2016 5 kamers Label A

Mariënburg 290 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €806.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mariënburg 290

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariënburg 290

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.9
CO₂-emissie
3585.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Diemen

975 Inwoners
300 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€806.000 Gem. woningwaarde Plantage de Sniep Zuid
99% Koopwoningen
8.363 Inwoners per km²

Locatie van Mariënburg 290

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Mariënburg 290

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariënburg 290?

De prijsindicatie voor Mariënburg 290 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage de Sniep Zuid is €806.000. Dat komt neer op circa €5.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariënburg 290 zich tot de wijk Plantage de Sniep Zuid?

Mariënburg 290 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Plantage de Sniep Zuid. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariënburg 290?

Mariënburg 290 is een woonhuis in Plantage de Sniep Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mariënburg 290 vergeleken met de buurt?

Mariënburg 290 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Plantage de Sniep Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €806.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariënburg 290 en wat betekent dat?

Mariënburg 290 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3585.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariënburg 290?

Mariënburg 290 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Plantage de Sniep Zuid?

De wijk Plantage de Sniep Zuid in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €806.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage de Sniep Zuid?

Vanuit Mariënburg 290 in Plantage de Sniep Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.