Portiekflat (appartement) Havikskruid 135 Diemen

Havikskruid 135, 1112 NK Diemen

67 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Havikskruid 135 is een portiekflat (appartement) in Diemen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
273 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Havikskruid 135

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Havikskruid 135

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.17 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Diemen

1280 Inwoners
610 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Kruidenhof
44% Koopwoningen
8.608 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Havikskruid 135

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Havikskruid 135

Wat is de geschatte woningwaarde van Havikskruid 135?

De prijsindicatie voor Havikskruid 135 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenhof is €414.000. Dat komt neer op circa €6.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Havikskruid 135 zich tot de wijk Kruidenhof?

Havikskruid 135 is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Kruidenhof. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Havikskruid 135?

Havikskruid 135 is een portiekflat (appartement) in Kruidenhof, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Havikskruid 135 vergeleken met de buurt?

Havikskruid 135 heeft 67 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kruidenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Havikskruid 135 en wat betekent dat?

Havikskruid 135 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Havikskruid 135?

Havikskruid 135 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenhof?

De wijk Kruidenhof in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenhof?

Vanuit Havikskruid 135 in Kruidenhof bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.