Streetview Meelbeskamp 20 Diemen

Meelbeskamp 20, 1112 GW Diemen

122 m² Bouwjaar 1982

Meelbeskamp 20 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Meelbeskamp 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Diemen

1235 Inwoners
520 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
484 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Bomenrijk
53% Koopwoningen
9.170 Inwoners per km²

Locatie van Meelbeskamp 20

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Meelbeskamp 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Meelbeskamp 20?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenrijk is €488.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meelbeskamp 20 zich tot de wijk Bomenrijk?

Meelbeskamp 20 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Bomenrijk. De buurt telt 484 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.170 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meelbeskamp 20?

Meelbeskamp 20 is een woonhuis in Bomenrijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meelbeskamp 20 vergeleken met de buurt?

Meelbeskamp 20 heeft 122 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Bomenrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bomenrijk?

De wijk Bomenrijk in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenrijk?

Vanuit Meelbeskamp 20 in Bomenrijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenrijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meelbeskamp 20: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bomenrijk?

Recreatie nabij Bomenrijk: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meelbeskamp 20?

Een woningrapport voor Meelbeskamp 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bomenrijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.