Streetview Piet Troosterlaan 3 Diemen

Piet Troosterlaan 3, 1111 WR Diemen

184 m² Bouwjaar 2018 Label A

Piet Troosterlaan 3 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €621.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
184 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Piet Troosterlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Troosterlaan 3

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Diemen

1610 Inwoners
590 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€621.000 Gem. woningwaarde Plantage de Sniep Noord
57% Koopwoningen
8.171 Inwoners per km²

Locatie van Piet Troosterlaan 3

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Piet Troosterlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Troosterlaan 3?

De gemiddelde woningwaarde in Plantage de Sniep Noord is €621.000. Dat komt neer op circa €3.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Troosterlaan 3 zich tot de wijk Plantage de Sniep Noord?

Piet Troosterlaan 3 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Plantage de Sniep Noord. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Troosterlaan 3?

Piet Troosterlaan 3 is een woonhuis in Plantage de Sniep Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Piet Troosterlaan 3 vergeleken met de buurt?

Piet Troosterlaan 3 heeft 184 m² woonoppervlakte. In Plantage de Sniep Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €621.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Troosterlaan 3 en wat betekent dat?

Piet Troosterlaan 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Plantage de Sniep Noord?

De wijk Plantage de Sniep Noord in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €621.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage de Sniep Noord?

Vanuit Piet Troosterlaan 3 in Plantage de Sniep Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Plantage de Sniep Noord?