Streetview Hofstedenweg 20 Diemen

Hofstedenweg 20, 1111 SG Diemen

128 m² Bouwjaar 1989 4 kamers Label C

Hofstedenweg 20 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hofstedenweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofstedenweg 20

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Diemen

1920 Inwoners
830 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Buytenstee
63% Koopwoningen
5.365 Inwoners per km²

Locatie van Hofstedenweg 20

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Hofstedenweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofstedenweg 20?

De prijsindicatie voor Hofstedenweg 20 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Buytenstee is €562.000. Dat komt neer op circa €4.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofstedenweg 20 zich tot de wijk Buytenstee?

Hofstedenweg 20 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Buytenstee. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.365 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofstedenweg 20?

Hofstedenweg 20 is een woonhuis in Buytenstee, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hofstedenweg 20 vergeleken met de buurt?

Hofstedenweg 20 heeft 128 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Buytenstee ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofstedenweg 20 en wat betekent dat?

Hofstedenweg 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofstedenweg 20?

Hofstedenweg 20 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buytenstee?

De wijk Buytenstee in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buytenstee?

Vanuit Hofstedenweg 20 in Buytenstee bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.