Streetview Prinses Marijkestraat 18 Diemen

Prinses Marijkestraat 18, 1111 EK Diemen

104 m² Bouwjaar 1960 4 kamers Label F

Prinses Marijkestraat 18 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinses Marijkestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Marijkestraat 18

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Diemen

1860 Inwoners
960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
941 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Centrum Oost
41% Koopwoningen
9.789 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Marijkestraat 18

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Prinses Marijkestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Marijkestraat 18?

De prijsindicatie voor Prinses Marijkestraat 18 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum Oost is €422.000. Dat komt neer op circa €4.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Marijkestraat 18 zich tot de wijk Centrum Oost?

Prinses Marijkestraat 18 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Centrum Oost. De buurt telt 941 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Marijkestraat 18?

Prinses Marijkestraat 18 is een woonhuis in Centrum Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Marijkestraat 18 vergeleken met de buurt?

Prinses Marijkestraat 18 heeft 104 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Centrum Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Marijkestraat 18 en wat betekent dat?

Prinses Marijkestraat 18 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-09-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Marijkestraat 18?

Prinses Marijkestraat 18 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Oost?

De wijk Centrum Oost in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum Oost?

Vanuit Prinses Marijkestraat 18 in Centrum Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.