Streetview Prinses Margrietstraat 48 Diemen

Prinses Margrietstraat 48, 1111 EG Diemen

123 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Prinses Margrietstraat 48 is een woonhuis in Diemen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Margrietstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Margrietstraat 48

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
142.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
28.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Diemen

1860 Inwoners
960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
941 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Centrum Oost
41% Koopwoningen
9.789 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Margrietstraat 48

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Prinses Margrietstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Margrietstraat 48?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum Oost is €422.000. Dat komt neer op circa €3.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Margrietstraat 48 zich tot de wijk Centrum Oost?

Prinses Margrietstraat 48 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Centrum Oost. De buurt telt 941 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Margrietstraat 48?

Prinses Margrietstraat 48 is een woonhuis in Centrum Oost, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Margrietstraat 48 vergeleken met de buurt?

Prinses Margrietstraat 48 heeft 123 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Centrum Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Margrietstraat 48 en wat betekent dat?

Prinses Margrietstraat 48 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Margrietstraat 48?

Prinses Margrietstraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Oost?

De wijk Centrum Oost in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum Oost?

Vanuit Prinses Margrietstraat 48 in Centrum Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.