Eengezinswoning, tussenwoning Burgemeester van Tienenweg 5 Diemen

Burgemeester van Tienenweg 5, 1111 CT Diemen

120 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Burgemeester van Tienenweg 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Diemen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 107 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Tienenweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Tienenweg 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (10.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Diemen

2380 Inwoners
1140 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Centrum West
54% Koopwoningen
8.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Tienenweg 5

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Tienenweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Tienenweg 5?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Tienenweg 5 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum West is €403.000. Dat komt neer op circa €3.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Tienenweg 5 zich tot de wijk Centrum West?

Burgemeester van Tienenweg 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Centrum West. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Tienenweg 5?

Burgemeester van Tienenweg 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Centrum West, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Tienenweg 5 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Tienenweg 5 heeft 120 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Centrum West ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Tienenweg 5 en wat betekent dat?

Burgemeester van Tienenweg 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Tienenweg 5?

Burgemeester van Tienenweg 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum West?

De wijk Centrum West in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.