Tussenwoning Wilhelminaplantsoen 31 Diemen

Wilhelminaplantsoen 31, 1111 CJ Diemen

100 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wilhelminaplantsoen 31 is een tussenwoning in Diemen, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_busy_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminaplantsoen 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminaplantsoen 31

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.3%
CO₂-emissie
26.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Diemen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Diemen

2380 Inwoners
1140 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Centrum West
54% Koopwoningen
8.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminaplantsoen 31

Vergelijkbare woningen in Diemen

Veelgestelde vragen over Wilhelminaplantsoen 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminaplantsoen 31?

De prijsindicatie voor Wilhelminaplantsoen 31 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum West is €403.000. Dat komt neer op circa €4.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminaplantsoen 31 zich tot de wijk Centrum West?

Wilhelminaplantsoen 31 is een tussenwoning van 100 m² in de wijk Centrum West. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminaplantsoen 31?

Wilhelminaplantsoen 31 is een tussenwoning in Centrum West, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wilhelminaplantsoen 31 vergeleken met de buurt?

Wilhelminaplantsoen 31 heeft 100 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Centrum West ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminaplantsoen 31 en wat betekent dat?

Wilhelminaplantsoen 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminaplantsoen 31?

Wilhelminaplantsoen 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Centrum West?

De wijk Centrum West in Diemen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum West?

Vanuit Wilhelminaplantsoen 31 in Centrum West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.