Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 466 m²
- Inhoud
- 888 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Veldweg 13 is een vrijstaande woning in Denekamp, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 466 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veldweg 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
0,3 kmHuisarts
3,3 kmTreinstation
12,8 kmSnelweg oprit
0,4 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
3,6 kmApotheek
3,5 kmZiekenhuis
12,7 kmRestaurant
1,1 kmCafé
6,6 kmBibliotheek
3,6 kmBioscoop
23,6 kmVeldweg 13 ligt in de buurt Noord Deurningen kern in Denekamp. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 475 inwoners en 179 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 92% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 395.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 3,3 km tot een huisarts.
Denekamp · 2.2 km afstand
Bekijk woning
Denekamp · 2.7 km afstand
Bekijk woning
Denekamp · 2.7 km afstand
Bekijk woning
Denekamp · 2.5 km afstand
Bekijk woning
Denekamp · 3.4 km afstand
Bekijk woning
Denekamp · 3.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Noord Deurningen kern €395.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeldweg 13 is een vrijstaande woning van 230 m² in de CBS-buurt Noord Deurningen kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 179 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.395 inwoners per km².
Veldweg 13 is een vrijstaande woning in Noord Deurningen kern, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Veldweg 13 heeft 230 m² woonoppervlakte en 888 m³ inhoud. Het perceel is 466 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Noord Deurningen kern €395.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Noord Deurningen kern in Denekamp (Overijssel) 475 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €395.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Noord Deurningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 3,3 km tot een huisarts, 12,8 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Noord Deurningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,7 km tot een ziekenhuis, 3,5 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 3,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Noord Deurningen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een restaurant, 6,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Veldweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Noord Deurningen kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Denekamp presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.