Streetview Nordhornsestraat 216 Denekamp

Nordhornsestraat 216, 7591 NM Denekamp

173 m² Bouwjaar 1950

Nordhornsestraat 216 is een woonhuis in Denekamp, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
610 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nordhornsestraat 216

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Denekamp

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

12.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

23.5 km

Buurtinformatie in Denekamp

700 Inwoners
235 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
357 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Noord Deurningen
59% Koopwoningen
66 Inwoners per km²

Locatie van Nordhornsestraat 216

Vergelijkbare woningen in Denekamp

Veelgestelde vragen over Nordhornsestraat 216

Wat is de geschatte woningwaarde van Nordhornsestraat 216?

De prijsindicatie voor Nordhornsestraat 216 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Noord Deurningen is €302.000. Dat komt neer op circa €1.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nordhornsestraat 216 zich tot de wijk Verspreide huizen Noord Deurningen?

Nordhornsestraat 216 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Verspreide huizen Noord Deurningen. De buurt telt 357 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 66 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nordhornsestraat 216?

Nordhornsestraat 216 is een woonhuis in Verspreide huizen Noord Deurningen, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nordhornsestraat 216 vergeleken met de buurt?

Nordhornsestraat 216 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In Verspreide huizen Noord Deurningen ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Noord Deurningen?

De wijk Verspreide huizen Noord Deurningen in Denekamp (Overijssel) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Noord Deurningen?

Vanuit Nordhornsestraat 216 in Verspreide huizen Noord Deurningen bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 12.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Noord Deurningen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nordhornsestraat 216: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.4 km.