Streetview Akkerweg 18 Den Oever

Akkerweg 18, 1779 GK Den Oever

417 m² Bouwjaar 1872 Label G

Akkerweg 18 is een woonhuis in Den Oever, gebouwd in 1872. De woning heeft een woonoppervlakte van 417 m² en een perceel van 5023 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1872
Woonoppervlakte
417 m²
Perceeloppervlakte
5023 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Akkerweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerweg 18

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

17.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Den Oever

180 Inwoners
80 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Oosterland
93% Koopwoningen
1.045 Inwoners per km²

Locatie van Akkerweg 18

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Akkerweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerweg 18?

De prijsindicatie voor Akkerweg 18 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €366.000. Dat komt neer op circa €878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerweg 18 zich tot de wijk Oosterland?

Akkerweg 18 is een woonhuis van 417 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerweg 18?

Akkerweg 18 is een woonhuis in Oosterland, gebouwd in 1872 (154 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Akkerweg 18 vergeleken met de buurt?

Akkerweg 18 heeft 417 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5023 m². In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerweg 18 en wat betekent dat?

Akkerweg 18 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-09-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Akkerweg 18 in Oosterland bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 17.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oosterland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Akkerweg 18: ziekenhuis op 24.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 11.4 km.