Streetview Gesterweg 28 Den Oever

Gesterweg 28, 1779 EH Den Oever

270 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Gesterweg 28 is een woonhuis in Den Oever, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 3130 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
3130 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gesterweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gesterweg 28

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

18.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

26 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Den Oever

2180 Inwoners
980 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Den Oever (woonkern)
68% Koopwoningen
2.011 Inwoners per km²

Locatie van Gesterweg 28

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Gesterweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Gesterweg 28?

De prijsindicatie voor Gesterweg 28 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Oever (woonkern) is €267.000. Dat komt neer op circa €989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gesterweg 28 zich tot de wijk Den Oever (woonkern)?

Gesterweg 28 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Den Oever (woonkern). De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gesterweg 28?

Gesterweg 28 is een woonhuis in Den Oever (woonkern), gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gesterweg 28 vergeleken met de buurt?

Gesterweg 28 heeft 270 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 3130 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Den Oever (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gesterweg 28 en wat betekent dat?

Gesterweg 28 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-08-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gesterweg 28?

Gesterweg 28 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Oever (woonkern)?

De wijk Den Oever (woonkern) in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Oever (woonkern)?

Vanuit Gesterweg 28 in Den Oever (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.