Maisonnette Kapelsteeg 12 Den Oever

Kapelsteeg 12, 1779 AV Den Oever

110 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kapelsteeg 12 is een maisonnette in Den Oever, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Maisonnette
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view, sea_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kapelsteeg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelsteeg 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

18.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

26 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Den Oever

2180 Inwoners
980 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Den Oever (woonkern)
68% Koopwoningen
2.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kapelsteeg 12

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Kapelsteeg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelsteeg 12?

De prijsindicatie voor Kapelsteeg 12 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Oever (woonkern) is €267.000. Dat komt neer op circa €2.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelsteeg 12 zich tot de wijk Den Oever (woonkern)?

Kapelsteeg 12 is een maisonnette van 110 m² in de wijk Den Oever (woonkern). De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelsteeg 12?

Kapelsteeg 12 is een maisonnette in Den Oever (woonkern), gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kapelsteeg 12 vergeleken met de buurt?

Kapelsteeg 12 heeft 110 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Den Oever (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelsteeg 12 en wat betekent dat?

Kapelsteeg 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelsteeg 12?

Kapelsteeg 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Den Oever (woonkern)?

De wijk Den Oever (woonkern) in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Oever (woonkern)?

Vanuit Kapelsteeg 12 in Den Oever (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Oever (woonkern)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kapelsteeg 12: ziekenhuis op 26 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 10.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Den Oever (woonkern)?

Recreatie nabij Den Oever (woonkern): restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kapelsteeg 12?

Kapelsteeg 12 is verkocht in de periode 2024 tot 2028. De prijsindicatie ligt rond €215.000 tot €265.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Den Oever (woonkern) is €267.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kapelsteeg 12?

Een woningrapport voor Kapelsteeg 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Den Oever (woonkern). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen