Streetview Molenwerf 21 Den Hoorn

Molenwerf 21, 2635 JT Den Hoorn

214 m² Bouwjaar 2005 Label A+

Molenwerf 21 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 526 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
526 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Molenwerf 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenwerf 21

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
105.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36.6%
CO₂-emissie
18.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

8260 Inwoners
3365 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
3350 Woningvoorraad
€475.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
74% Koopwoningen
2.814 Inwoners per km²

Locatie van Molenwerf 21

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Molenwerf 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenwerf 21?

De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €475.000. Dat komt neer op circa €2.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenwerf 21 zich tot de wijk Den Hoorn?

Molenwerf 21 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 3.350 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenwerf 21?

Molenwerf 21 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Molenwerf 21 vergeleken met de buurt?

Molenwerf 21 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 526 m². In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenwerf 21 en wat betekent dat?

Molenwerf 21 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-07-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Molenwerf 21 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenwerf 21: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.