Streetview Tramkade 15 Den Hoorn

Tramkade 15, 2635 BB Den Hoorn

195 m² Bouwjaar 2011

Tramkade 15 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 285 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €610.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
285 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tramkade 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

115 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
47 Woningvoorraad
€610.000 Gem. woningwaarde Hodenpijl
79% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Tramkade 15

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Tramkade 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tramkade 15?

De gemiddelde woningwaarde in Hodenpijl is €610.000. Dat komt neer op circa €3.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tramkade 15 zich tot de wijk Hodenpijl?

Tramkade 15 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Hodenpijl. De buurt telt 47 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tramkade 15?

Tramkade 15 is een woonhuis in Hodenpijl, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tramkade 15 vergeleken met de buurt?

Tramkade 15 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 285 m². In Hodenpijl ligt de gemiddelde woningwaarde op €610.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hodenpijl?

De wijk Hodenpijl in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €610.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hodenpijl?

Vanuit Tramkade 15 in Hodenpijl bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hodenpijl?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tramkade 15: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hodenpijl?

Recreatie nabij Hodenpijl: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Tramkade 15?

Een woningrapport voor Tramkade 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hodenpijl. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.