Streetview Tramkade 10 Den Hoorn

Tramkade 10, 2635 BB Den Hoorn

270 m² Bouwjaar 1864 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Tramkade 10 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1864. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 1061 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1864
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
1061 m²
Inhoud
931 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tramkade 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tramkade 10

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
230.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.1%
CO₂-emissie
56.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

8260 Inwoners
3365 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
3350 Woningvoorraad
€475.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
74% Koopwoningen
2.814 Inwoners per km²

Locatie van Tramkade 10

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Tramkade 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Tramkade 10?

De prijsindicatie voor Tramkade 10 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €475.000. Dat komt neer op circa €1.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tramkade 10 zich tot de wijk Den Hoorn?

Tramkade 10 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 3.350 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tramkade 10?

Tramkade 10 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1864 (162 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tramkade 10 vergeleken met de buurt?

Tramkade 10 heeft 270 m² woonoppervlakte en 931 m³ inhoud. Het perceel is 1061 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tramkade 10 en wat betekent dat?

Tramkade 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-07-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tramkade 10?

Tramkade 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Tramkade 10 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.