Streetview Zuider Haaks 18 Den Hoorn

Zuider Haaks 18, 1797 SH Den Hoorn

106 m² Bouwjaar 1965 Label A

Zuider Haaks 18 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zuider Haaks 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuider Haaks 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.17
CO₂-emissie
4453.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

8.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

6.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

6.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

355 Inwoners
175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
191 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland
48% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Locatie van Zuider Haaks 18

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Zuider Haaks 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuider Haaks 18?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland is €288.000. Dat komt neer op circa €2.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuider Haaks 18 zich tot de wijk Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland?

Zuider Haaks 18 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuider Haaks 18?

Zuider Haaks 18 is een woonhuis in Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zuider Haaks 18 vergeleken met de buurt?

Zuider Haaks 18 heeft 106 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuider Haaks 18 en wat betekent dat?

Zuider Haaks 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4453.61 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland?

De wijk Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland?

Vanuit Zuider Haaks 18 in Verspr.h. De Kuil, Hoornder Nieuwland bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 5.5 km, huisarts op 6 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.