Streetview Naalrand 30 Den Hoorn

Naalrand 30, 1797 AR Den Hoorn

151 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Naalrand 30 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 442 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
442 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Naalrand 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Naalrand 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
167.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

5.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.5 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Den Hoorn

425 Inwoners
215 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
75% Koopwoningen
535 Inwoners per km²

Locatie van Naalrand 30

Vergelijkbare woningen in Den Hoorn

Veelgestelde vragen over Naalrand 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Naalrand 30?

De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €421.000. Dat komt neer op circa €2.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Naalrand 30 zich tot de wijk Den Hoorn?

Naalrand 30 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Naalrand 30?

Naalrand 30 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Naalrand 30 vergeleken met de buurt?

Naalrand 30 heeft 151 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 442 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Naalrand 30 en wat betekent dat?

Naalrand 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-08-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Naalrand 30?

Naalrand 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Den Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Naalrand 30 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 5.5 km, huisarts op 5.5 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.