Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Inhoud
- 217 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Willem van Alcmadestraat 67 is een appartement in Den Helder, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem van Alcmadestraat 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schouten en Schepenenbuurt is €192.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem van Alcmadestraat 67 is een appartement van 60 m² in de wijk Schouten en Schepenenbuurt. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.992 inwoners per km².
Willem van Alcmadestraat 67 is een appartement in Schouten en Schepenenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem van Alcmadestraat 67 heeft 60 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schouten en Schepenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem van Alcmadestraat 67 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-06-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4354.32 kg/jaar.
Willem van Alcmadestraat 67 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Schouten en Schepenenbuurt in Den Helder (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Willem van Alcmadestraat 67 in Schouten en Schepenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.